Skarby Franciszka Kotuli – Tajemnice malowanego pieca

Zapraszamy do świata niezwykłej kolekcji rzeszowskiego Muzeum Etnograficznego! Będziemy odkrywać muzealne zakamarki podróżując po kartach naszego nowego, kreatywnego zeszytu zabaw pt. „Skarby Franciszka Kotuli”. Wspólnie zajrzymy do tajemniczych skrzyń, skrytek, a nawet do wnętrza bardzo starego, malowanego pieca! Odkryjemy wartości i znaczenia przeróżnych przedmiotów użytkowych, a na koniec – niczym prawdziwy rzemieślnik ludowy – wymalujemy swoją historyjkę na glinianych kaflach.

Wiek uczestników: 7-12 lat
Czas trwania: 90 minut
Koszt: 25 zł od osoby

Autorką scenariusza warsztatów oraz muzealnego zeszytu kreatywnego pt.  „Skarby Franciszka Kotuli” jest Monika Michaluk. Projekt powstał w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zajęcia dla grup zorganizowanych rezerwujemy z tygodniowym wyprzedzeniem pod numerem tel. (17) 862 02 17.

Zbierz grupę min. 5 osób i zapisz się już dziś na nasze zajęcia !!