Weekend seniora z kulturą

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą”, które odbędą się w dniach od 29 września do 1 października 2023 roku.

Z tej okazji wszystkie osoby powyżej 60 roku życia będą mogły zwiedzić nasze wystawy stałe i czasowe z 50% zniżką na bilety.

Dodatkowo w niedzielę 1 października zapraszamy na kuratorskie oprowadzania po ekspozycjach w gmachu głównym muzeum oraz oddziałach, tj. w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa oraz Muzeum Etnograficznym im. Franciszka Kotuli.

Program:
Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, godz. 12.00 i 14.00 – kuratorskie oprowadzanie po najnowszej ekspozycji czasowej „Rejsze – Mała Ojczyzna. W kręgu wiary i tradycji żydowskiej”

Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, godz. 12.00 i 13.00 – „W samo południe z Muzeum Historii Miasta Rzeszowa” – zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem

Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli, godz. 14.00 – „Na co dzień i od święta” – zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem

Zapraszamy!