Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji naukowej „Niematerialne dziedzictwo kulturowe – znaczenie i rola w kontekście krajobrazu kulturowego”. Konferencja odbędzie się 16-17 listopada 2022 w Uniejowie. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk o Kulturze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, współorganizatorami Narodowy Instytut Dziedzictwa, Gmina Uniejów oraz Parafialne Stowarzyszenie „Spycimierskie Boże Ciało” w Spycimierzu.

Więcej informacji o konferencji: Konferencja naukowa 16-17.11.2022r. > Dywany kwiatowe na procesję Bożego Ciała w Spycimerzu (spycimierskiebozecialo.pl)

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji można przesyłać do 30 czerwca 2022 r.