EDD 2019- warsztaty hafciarskie z Bartłomiejem Jankiewiczem (8. 09. 2019, godz. 12:00)

Uprzejmie przypominamy, że już w najbliższą niedzielę (08.09.) odbędą się WARSZTATY HAFTU!

Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Jankiewicz, specjalista w dziedzinie haftu, a zajęcia opierać będą się na specjalnie przygotowanym przez niego na tę okazję „Wzorniku rzeszowskim” (powstałym na podstawie naszej kolekcji strojów).

Każdy w uczestników warsztatów otrzyma własny egzemplarz wzornika. Wstęp na zajęcia jest nieodpłatny, a Muzeum zapewnia wszelkie materiały potrzebne do wykonania własnej pracy

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy (pod nr tel 17 862 02 17 lub w siedzibie Muzeum: Rynek 6), gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty będą odbywać się w w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2019.