Prezentacja fotografii – „100 zdjęć na 100-lecie niepodległości”.

Projekt „100 zdjęć na 100-lecie niepodległości” został zrealizowany jako wyraz uroczystego upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wystawa będzie przedstawiać historyczne zdjęcia pochodzące z zakładu fotograficznego p. Edwarda Janusza, a zdjęcia uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie będą pokazywały  Rzeszów dnia dzisiejszego.

Wystawa została zorganizowana we współpracy z Muzeum Okręgowym
i Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli w Rzeszowie.

Otwarcie wystawy fotograficznej – Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli
w Rzeszowie, ul. Rynek 6,  30.11.2018, godz. 12.00, (ekspozycja zdjęć dostępna do 2.12.2018).

W  Zespole Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie, ul. Matuszczaka 7, dostępna od 3.12.2018. Imprezą towarzyszącą będzie spektakl muzyczny „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”, który odbędzie się 6.12.2018 w siedzibie szkoły o godz. 10.00.

Patronami medialnymi są Telewizja Polska S.A. Oddział Terenowy w Rzeszowie, Nasz Dom Rzeszów.