Kulturalne spotkania dla wszystkich… starszych stażem – Plan na wrzesień 2021

Najbliższa jesień to ukłon w stronę Seniorów!

Pragniemy zaprosić wszystkich starszych… stażem – na cykl muzealnych wydarzeń w ramach Kulturalnych spotkań.

Czeka na Państwa podróż do dawnego Rzeszowa pełnego tajemnic i miejsc z duszą w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, oparte o wystawy stałe i czasowe -oprowadzenie lub warsztaty rękodzielnicze w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli oraz interesujące prelekcje tematyczne w Muzeum Okręgowym. Muzealnicy postarają się odpowiedzieć na każde, nawet zawiłe pytanie – mamy jednak na uwadze, że każdy Gość wniesie coś nowego, czego na próżno szukać nawet w naszych archiwach.

Wierzymy, że spędzą Państwo miły czas w otoczeniu reliktów przeszłości, które pozwolą na refleksję i wspomnienia z dawnych lat.

Poniżej przedstawiamy plan Kulturalnych spotkań we wrześniu 2021 r.

Spotkania będą odbywać się w trzech miejscach: Muzeum Okręgowym w Rzeszowie ul. 3 Maja 19, Oddziale: Muzeum Historii Miasta Rzeszowa ul. Rynek 12 oraz Oddziale: Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli ul. Rynek 6.