Konkurs Polskiego Radia „Nasze Muzyczne Źródełko”

Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom zachęcają do wzięcia udziału w konkursie „Nasze Muzyczne Źródełko”. Inicjatywa skierowana jest zarówno do indywidualnych, młodych wokalistów, jak również do zespołów. Możliwości są nieograniczone, a podstawowy wymóg bardzo prosty: inspiracja folkowym brzmieniem. Zgłoszenia potrwają do 22 listopada br.

Zespół Radiowego Centrum Kultury Ludowej od ponad ćwierć wieku działa na rzecz ochrony i promocji kultury tradycyjnej oraz uświadamia słuchaczom wagę tej części narodowej tożsamości. Wiedzę tę warto przekazywać od najmłodszych lat, co doskonale wpisuje się w misję Polskiego Radia Dzieciom, które w każdy niedzielny poranek podczas audycji „Źródełko” zaprasza w podróż po tradycjach zarówno naszego kraju, jak i całego świata.

Więcej informacji na stronie Organizatora: