Euroregion Karpacki Polska – Warsztaty

Informujemy, że trwają zapisy na bezpłatne warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska w ramach projektu EtnoCarpathia.

26.X.2020 WARSZTATY Z FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ
Warsztaty fotograficzne przeznaczone są dla twórców rękodzieła ludowego, związanych z kulturą karpacką, którzy chcą dowiedzieć się w jaki sposób fotografować swoje produkty, a następnie dokonywać obróbki zdjęć, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska w ramach projektu „EtnoCarpathia”.

Termin i miejsce realizacji warsztatów: 26 października – Dwór Kombornia Hotel&spa, Centrum bankietowo-konferencyjne, Kombornia 1, 38-420 Korczyna k/Krosna

28.X.2020 WARSZTATY – NARZĘDZIA MARKETINGOWE
Warsztaty przeznaczone są dla twórców rękodzieła ludowego, związanych z kulturą karpacką, którzy chcą dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać narzędzia marketingu internetowego i media społecznościowe do promocji twórczości. Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska w ramach projektu „EtnoCarpathia”

Termin i miejsce realizacji warsztatów: 28 października – Dwór Kombornia Hotel&spa, Centrum bankietowo-konferencyjne, Kombornia 1, 38-420 Korczyna k/Krosna

więcej na stronie: http://www.karpacki.pl/

 

 

Skip to content