Drodzy Artyści Ludowi – Twórcy, Rzemieślnicy, Rękodzielnicy !

8 Grudnia w Niedzielę w kamienicy Muzeum, Rynek 6, odbędzie się kolejna edycja Kiermaszu ETNOINSPIRACJE.

Ideą Kiermaszu, oprócz sprzedaży, jest promowanie piękna, oryginalności i dobrej jakości w polskim rzemiośle artystycznym. Pragniemy pokazywać najlepszych twórców naszego regionu, a także stworzyć miejsce, które jakością prezentowanych przedmiotów zawsze będzie przyciągać miłośników rzeczy ładnych.

Do wzięcia udziału w Kiermaszu zapraszamy artystów inspirujących się etno wzornictwem i tradycyjną sztuką.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie do dnia 23 października, na adres etno@muzeum.rzeszow.pl zgłoszeń w postaci zdjęć prac, krótkich opisów materiałów z których zostały wykonane, ew. link do strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych.

Muzeum zastrzega sobie prawo wyboru wystawców i towarów.

Załączamy REGULAMIN KIERMASZU 3 oraz prezentujemy zdjęcia prac z poprzedniej edycji.