Ogólnopolska akcja „60+kultura”

Akcja „60+ Kultura” – Weekend Seniora z Kulturą już 29-30 września (sobota i niedziela) br. w Muzeum Etnograficznym im. Franciszka Kotuli w Rzeszowie.

W pierwszy weekend jesieni, zapraszamy wszystkich seniorów do zwiedzenia Muzeum w promocyjnej cenie.

W dniu 29.09.2018 (sobota) – bilet wstępu na wystawy stałe i czasowe dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia wynosiła będzie 2 zł.

W dniu 30.09.2018 (niedziela) -bilet wstępu na wystawy czasowe dla osób powyżej sześćdziesiątego roku życia wynosiła będzie 2 zł. Bilet wstępu na wystawy stałe – bezpłatny.

Bilety do nabycia wyłącznie w kasach Muzeum.

Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i służy zachęceniu seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w miejscu zamieszkania.