Warsztaty tkackie (4. 12./ 11. 12.)

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty tkackie, które odbędą się
w naszym Muzeum 4 i 11 grudnia, w godzinach 12-16. Na dwóch niedzielnych spotkaniach, w miłej  atmosferze, będzie można nauczyć się podstaw tkania wykonując małą tkaninę. Ta własnoręcznie wykonana praca może okazać się pomocą w realizowaniu artystycznych pasji lub  oryginalnym prezentem gwiazdkowym dla znajomej osoby!

Naukę tkania poprowadzi artystka Monika Beszterda, która w Muzeum Etnograficznym  zajmuje się  projektowaniem i wykonywaniem tkanin na zabytkowym krośnie w unikatowej technice broszowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony prezentującej prace artystki www.recznietkane.pl.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona prosimy o wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje na temat warsztatów oraz zapisy pod numerem telefonu:  505-974-000.

Do zobaczenia !